کد خبر :1254218105658965118 تاریخ :جمعه 10 آبان 1392 ساعت 17:52 بازدید :2624

گزارش تصویری

پاریس ، عروس شهرهای دنیا

شهر پاریس ملقب به عروس شهرهای جهان را اکثر توریست ها برای بناهای تاریخی، موزه ها ، باغ ها ، کاخ ها و شور زندگی 24 ساعته آن می شناسند.

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مگزین وویاژ، پایتخت فرانسه دارای جاذبه های دیگری نیز است که شاید یک توریست با زمان محدودی که دارد با آنها آشنا نشود. بنا براین یک هلی کوپتر می تواند وسیله ای مناسب باشد تا از ارتفاع 450 متری نه تنها بناهای مشهور پاریس بلکه سایر نقاط این شهر زیبا را دید البته از زاویه ای دیگر و از هوا. پاریس، عروس شهرهای دنیا.

            
تصویری تماشایی از شهر پاریس، رودخانه سن و برج ایفل از ارتفاع 450 متری.


            
چشم انداز دیدنی از سن ـ کلود، استادیوم مشهور پارک دو پرنس که بین منطقه 16 پاریس و حومه آن بولونی ـ بیانکور واقع شده است.


           
منظره فوق العاده ای از کاخ ورسای و باغ های آن که کمتر توریستی از این زاویه قادر به مشاهده آن است.


            
تصویر محله پورت دوتوی و مجموعه های زمین های تنیس رولان گاروس که یکی از چهار گرند اسلم سالیانه تنیس جهان در آن برگزار می شود.


            
تصویر هوایی باغ وحش مشهور ون سن و صخره گران روشه به ارتفاع 65 متر در شهر پاریس که برای مشاهده آن یک روز و دو روز و سه روز هم کافی نیست.


            
سوار بر هلی کوپتر در منطقه 15 پاریس می توان شکوه برج ایفل را در تمام ابعادش مشاهده کرد.


            
چشم اندازی از شهر پاریس و برج مشهور مونپارناس با 210 متر ارتفاع که بر شهر پاریس اشراف دارد.


            
هر سال بیش از شش میلیون بازدیدکننده کوچه های محله مشهور مون مارتر را درمی نوردند و به کلیسای سکره کور می روند اما کمتر کسی از میان آنها می تواند این دورنما از مون مارتر و کلیسای سکره کور را مشاهده کند.


            
تصویری دیدنی از کاخ مشهور ونسن که روزگاری دربار پادشاهان فرانسه در آنجا بود.


            
مشاهده پورت مونتروی از ارتفاع 450 متری و سوار بر هلی کوپتر به مراتب دلپذیرتر از مشاهده آن سوار بر اتومبیل است. از این ارتفاع اتوبان کمربندی پاریس به یک تابلوی آبستره با اشکال هندسی تبدیل می شود. گزارش: بهرام افتخاری.

 
انتهای خبر :: کد خبر : 1254218105658965118
     جام جم آنلاین © 2013 |کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم است